Formularz zapisu na Program Pomocy Psychologicznej

EDYCJA WIOSENNA 2023
Warszawa – 63. i 64. PPP poprowadzą Monika Brzezińska-Okoń oraz Dorota Kowalska-Klamer.
Kraków – 65. PPP poprowadzi Agnieszka Wojtaszek lub Bogdan Korzeń.
Terminy zjazdów edycji wiosennych pojawą się w Kalendarzu około 15 października.

Są dwie ścieżki zapisu.
I. Wypełniasz formularz i trafiasz na listę osób oczekujących w wybranym przez siebie mieście, niegwarantującą miejsca na liście uczestników Programu.
II. Wypełniasz formularz i poprzez zakup „Rezerwacji uczestnictwa” gwaratujesz sobie miejsce na liście uczestników Programu, w wybranym przez siebie mieście. Link do „Rezerwacji uczestnictwa” znajduje się w każdym mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia, automatycznie wysyłanym przez system. Ty decydujesz czy wybrać tę opcję, czy pozostać przy 1. „Rezerwacja uczestnictwa” kosztuje 500 zł. i jest bezzwrotnym zadatkiem a conto 1. raty za Program, którego będziesz studentką/studentem.

Rekrutacja jest obecnie zamknięta.