Warsztaty specjalistyczne

Ciekawość to zasób

Pogłębisz wiedzę i nabędziesz nowe umiejętności

Warsztaty specjalistyczne

online

Kurs pisania procesu. 15.11-13.12.2023

Kurs odbywa się w środy, od godziny 18 do 20. Nauczysz się stosować aktywne techniki pisania, dowiesz się w jaki sposób ustrukturyzować pracę i jak wystrzegać się częstych błędów. Moduł z kreatywnego pisania prowadzi autorka bestsellerów – Joanna Wrycza-Bekier.

kraków

Pomiędzy doświadczeniem. 24-26.11.2023

Dorota zgłębi problematykę możliwości poszerzania świadomości za pomocą aktywnego doświadczania. Przedstawi czym jest i w jaki sposób budować eksperyment i doświadczenie oraz czym jest, czemu służy i kiedy jest możliwy dialog egzystencjalny.

Kraków

Diagnoza charakterologiczna poprzez ciało. 1-3.12.2023

Na podstawie typologii obronnej charakteru Alexandra Lowena, w opracowaniu Josepha Cassiusa, Zofia przedstawi specjalistyczną problematykę diagnozy charakterologicznej klientów poprzez ciało. Warsztat wyposaży Cię w wiedzę i narzędzia terapeutyczne.

Kraków

Doświadczenie samotności. 22-24.03.2023

Hania, psycholożka kliniczna, i Marek, doktor filozofii, zapraszają do zgłębienia zagadnienia samotności. Problematyki często pojawiającej się w gabinetach wśród wszystkich grup wiekowych klientów oraz przyjmującego różne nasilenie i objawy.

Warszawa

Przeniesiony na 2024

Warsztat jest okazją do poznania podstaw teoretycznych psychoterapii Gestalt i doświadczenia praktycznego jej zastosowania. Skierowany jest do osób zastanawiających się nad wyborem szkolenia w nurcie Gestalt.