Warsztaty specjalistyczne

Ciekawość to zasób

Pogłębisz wiedzę i nabędziesz nowe umiejętności

Warsztaty specjalistyczne

Kraków

Wyprzedane

W jaki sposób możemy pracować z konfluencją, dystansem oraz intymnością? Jak konstruktywnie wspierać różnice u par? Lynda podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i przybliży interwencje, których celem jest wspieranie partnerów w komunikowaniu się oraz zwiększanie ich świadomości relacyjnej.

kraków

Brat dla Narcyza. 15-17 listopada 2024

Dr Simona Landi przedstawi problematykę niedostrzeganą przez psychoterapeutów, a często zasadniczą dla procesu terapeutycznego: relacje równoważne (horyzontalne) w rodzeństwie. Podobnie jak relacje z rodzicami, stanowią istotny czynnik w kształtowaniu się stylu charakteru osoby, lub też jej psychopatologii.

Kraków

Borderline w ujęciu Gestalt

Giovanni Salonia – współautor książki “Księżyc zrobiony jest z sera. Jak Gestalt tłumaczy język borderline”, twórca modelu ‘Gestaltowskie Tłumaczenie Języka borderline’ zaprasza na warsztat, w którym przybliży gestaltowską perspektywę zaburzenia borderline. Zapisy rozpoczną się we wrześniu.

zapowiedź

Doświadczenie samotności. kwiecień 2025

Hania, psycholożka kliniczna, i Marek, doktor filozofii, zapraszają do zgłębienia zagadnienia samotności. Problematyki często pojawiającej się w gabinetach wśród wszystkich grup wiekowych klientów oraz przyjmującego różne nasilenie i objawy. Zapisy ruszą od listopada 2024.

Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej