Warsztaty specjalistyczne

Ciekawość to zasób

Pogłębisz wiedzę i nabędziesz nowe umiejętności

Warsztaty specjalistyczne

online

Ostatnie miejsca!

Kurs odbywa się w środy, od godziny 18 do 20. Nauczysz się stosować aktywne techniki pisania, dowiesz się w jaki sposób ustrukturyzować pracę i jak wystrzegać się częstych błędów. Moduł z kreatywnego pisania prowadzi autorka bestsellerów – Joanna Wrycza-Bekier.

kraków

Praca ze snem. 5-7.07.2024

Technika prezentowana przez Dorotę to praktyczne narzędzie pomocowe w pracy z klientami. W oparciu o konkretną wiedzę i ćwiczenia nauczysz się jak działa ten rodzaj techniki w psychoterapii.

Kraków

Diagnoza w Gestalt. 12-14.07.2024

Andrzej przybliży uczestnikom zagadnienia procesu diagnostycznego w psychoterapii Gestalt. Dzięki udziałowi w warsztacie poznasz skuteczne narzędzia diagnostyczne dające możliwość wdrożenia odpowiednich metod pracy z klientami.

kraków

Dystans vs. bliskość. 27-29.09.2024

W jaki sposób możemy pracować z konfluencją, dystansem oraz intymnością? Jak konstruktywnie wspierać różnice u par? Lynda podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i przybliży interwencje, których celem jest wspieranie partnerów w komunikowaniu się oraz zwiększanie ich świadomości relacyjnej.

Kraków

Brat dla Narcyza. 15-17 listopada 2024

Dr Simona Landi przedstawi problematykę niedostrzeganą przez psychoterapeutów, a często zasadniczą dla procesu terapeutycznego: relacje równoważne (horyzontalne) w rodzeństwie. Podobnie jak relacje z rodzicami, stanowią istotny czynnik w kształtowaniu się stylu charakteru osoby, lub też jej psychopatologii.

Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej