Aktualności

Bądź na bieżąco

To gwarancja bycia w tu i teraz

Instytut
Aktualności

Aktualności

Zmiany w programie Szkoły

Zmiany w programie Szkoły

Od 2024 roku program edukacji na psychoterapeutę w Instytucie ulega modyfikacji. Zawczasu dostosowujemy go do formy kształcenia jaka najpewniej obowiązywać będzie w ustawie o zawodzie psychoterapeuty. Jakich zmian się spodziewać?

czytaj dalej
Terminy i zapisy

Terminy i zapisy

Nie przegap terminów zapisów na treningi terapeutyczne “Otwarcia” i “Pracy poprzez Ciało” w 2024 roku. Na ten moment mamy 6 propozycji do czerwca 2024. Najbliższy deadline dla rejestracji uczestników rusza 29 listopada o godzinie 9.00!

czytaj dalej
Drzwi Otwarte

Drzwi Otwarte

4-5 listopada 2023 zapraszamy na onlinowe “Drzwi Otwarte Instytutu”. Jeśli zastanawiasz się czy zostać psychoterapeutą lub zadbać o swój rozwój osobisty podczas rocznego Programu Pomocy Psychologicznej, odpowiemy na Twoje pytania. Porozmawiamy także o rekrutacji. Zapraszamy serdecznie!

czytaj dalej
Biuro Kariery

Biuro Kariery

Propozycja dla aktualnych studentów oraz absolwentów Instytutu. Konsultacje są okazją do rozmowy o Twoich potrzebach, trudnościach i pomysłach związanych ze ścieżką kariery, stażem klinicznym i wymogami w Szkole. Lub o egzaminie końcowym – postaramy się pomóc Ci dokończyć gestalt edukacyjny!

czytaj dalej
Nie taki straszny proces

Nie taki straszny proces

Seminarium dostarczy Ci narzędzi i wiedzy jak pisać o procesie. Nauczysz się stosować aktywne techniki twórcze, dzięki zajęciom z kreatywnego pisania, dowiesz się w jaki sposób ustrukturyzować pracę, jak wystrzegać się częstych błędów, poćwiczysz na ‘żywym’ materiale.

czytaj dalej
Niebinarność adolescentów

Niebinarność adolescentów

Szczególnie dla niebinarnych i transpłciowych dzieci i młodzieży rok szkolny może być okresem zagrożenia atakami i dyskryminacją. Często nie wiemy jak pomagać. Publikujemy zbiór materiałów naukowych adresowany do osób zajmujących się pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną.

czytaj dalej
Projekt ustawy

Projekt ustawy

Poznaj szczegóły projektu Ustawy o zawodzie psychoterapeuty. To efekt uwspólnionego stanowiska i pracy reprezentantów wszystkich pięciu podejść psychoterapeutycznych, w ramach PRP. Trzymamy kciuki, aby już wkrótce projekt trafił pod głosowanie w Parlamencie.

czytaj dalej