Psychoterapia indywidualna

Relacja jest lecząca

Klient i terapeuta wspólnie szukają drogi by znaleźć ulgę w cierpieniu

Psychoterapia

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna skierowana jest do osób dorosłych. W różnych momentach życia cierpimy z powodu kryzysów emocjonalnych, objawów psychosomatycznych, trudności w relacjach z dziećmi lub partnerami, stanów depresyjnych lub objawów nerwicowych

Celem psychoterapii jest przynoszenie ulgi i uczynienie życia szczęśliwszym. Psychoterapeuta pomaga klientowi rozwijać i odkrywać swój potencjał oraz kształtować osobowość. Pracujemy w nurcie psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej Gestalt.

Sięgając u nas po pomoc zostaniecie Państwo objęci opieką psychoterapeutyczną u wykfalifikowanych specjalistów z zespołu Instytutu lub psychoterapeutów objętych przez nasz zespół regularną superwizją. Superwizja to praca superwizora z psychoterapeutą nad bezpieczeństwem, etycznością i efektywnością prowadzonego procesu terapeutycznego.

Zapisy i cena

Osoby zainteresowane podjęciem terapii własnej kontaktują się bezpośrednio z wybranym przez siebie psychoterapeutą, bez pośrednictwa biura. Polecani przez Instytut psychoterapeuci znajdują się w zakładce znajdź terapeutę. Jest to mapa Polski z podziałem na województwa. Stworzyliśmy ją z myślą o Państwa komforcie. Umieściliśmy tam kontakty do psychoterapeutów Gestalt posiadających krajowe i/lub europejskie certyfikaty towarzystw zawodowych oraz psychoterapeutów w trakcie procesu certyfikacji.

Sesja trwa 50 minut. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Koszt sesji wynosi od 150 do 200 zł, w zależności od doświadczenia wybranego psychoterapeuty.

W czasie trwającej pandemii covidu możliwe jest odbywanie sesji online. O takiej możliwości rozmawiacie Państwo z wybranym psychoterapeutą/ką.

Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej