Biuro Kariery

Zbudujemy Twoją karierę

Cel to certyfikowany psychoterapeuta Gestalt

Biuro Kariery

Konsultacje są okazją do rozmowy o Twoich potrzebach, trudnościach i pomysłach związanych ze ścieżką kariery, stażem klinicznym, wymogami w Szkole oraz Egzaminem Praktycznym. Ułożymy wspólnie Twój indywidualny plan kariery.

Od czego zacząć spełniać wymogi szkoleniowe?
Co, kiedy i gdzie zacząć?
W jakich instytucjach mogę odbyć praktyki kliniczne i jak się do tego zabrać?
Co zrobić gdy mam inne wykształcenie od wymaganego dla stażystów w szpitalach psychiatrycznych?
Jak i kiedy otworzyć swój gabinet?
Dawno skończyłam/em Szkołę bez podchodzenia do Egzaminu Końcowego. Co zrobić?

Dla kogo

Studenci doznają czasem niepewności czy trudności z wyznaczeniem poszczególnych etapów na ścieżce swojej kariery psychoterapeutycznej, szczególnie na początku Szkoły. Związane jest to z faktem rozpoczącia edukacji w nowym zawodzie oraz wymogami merytorycznymi, których wypełnienie umożliwia zostanie certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt.

Absolwenci potrzebują czasem pomocy w finalizacji Szkoły czyli podjęcia Egzaminu Końcowego. Zależy nam, aby jak największa liczba Absolwentów uzyskała certyfikat psychoterapeuty. W trakcie konsultacji dołożymy wszelkich starań aby Cię zmotywować do StuProcentowego ukończenia Szkoły. Udzielimy potrzebnego wsparcia merytorycznego i informacyjnego.

Jak działamy

Biuro Kariery działa onlinowo w godzinach 18.30-19.30. Dyżury od stycznia do czerwca 2024 odbywają się w następujących dniach: 24 stycznia, 7 i 21 lutego, 13 i 27 marca, 10 i 24 kwietnia, 8 i 22 maja oraz 5 i 19 czerwca.

Konsultacje prowadzą Aleksandra Sękowska oraz Agnieszka Sitarz. Indywidualne spotkanie z jedną z nas trwa 30 minut. Przygotuj wcześniej zagadnienia i pytania, które chcesz poruszyć. Poszukaj przed konsultacją odpowiedzi w Centrum Pomocy –  pytania i odpowiedzi.

Jeśli nie możesz wziąć udział w konsultacji, na którą potwierdziłyśmy Twój zapis, poinformuj nas o tym mailowo.

Formularz zapisu na konsultację znajduje się tutaj: