Aleksandra Sękowska

aleksandra-sekowska-branza-kreatywna

Dyrektor kreatywna i kierownik Wydawnictwa.

Moja droga zawodowa w Instytucie rozpoczęła się w 2008 roku. Pełnię funkcję menadżerki: zajmuję się kontaktami międzynarodowymi reprezentując Instytut w gestaltowskim środowisku zawodowym oraz inicjując i organizując warsztaty specjalistyczne z zagranicznymi trenerami. Koordynuję procedury akredytacyjne w organizacjach zawodowych i oświacie.
Od 2011 roku jestem prezeską Stowarzyszenia Edukacji Człowieka Dorosłego.

Odkrytą pasją zawodową, która przynosi radość, korzyści i satysfakcję, a stała się głównym obszarem mojej pracy, jest budowanie marki. Dzięki temu obszarowi mogę kreatywnie tworzyć wizerunek i przestrzeń dla Instytutu w świecie wirtualnym. Fascynuje mnie jak 'widzenie szerzej’ nie tracąc celu i szczegółów oraz prowadzenie etycznego marketingu potrafi docierać do ludzi i dokonywać zmiany – w tym widzę podobieństwo swojej pracy do pracy psychoterapeutów. Pomocne są mi doświadczenie i umiejętności tj. multitasking, konsekwencja w działaniu, intuicja oraz wrażliwość na kwestie społeczne i niesprawiedliwość, często wynikającą ze sztywności i obaw.

Bardzo cenię pracę w zespole z moimi koleżankami i kolegami. Stawia ona wyzwania, uczy cierpliwości i uważności na zdanie innych, uczy także sztuki kompromisu i współpracy. Będąc marketerką Instytutu mam możliwość współpracować z profesjonalistami branży kreatywnej. Lubię czynnik niepewności jaki finalny kształt przyjmie tworzona przez nas kreacja i jak potoczą się jej wirtualne losy.

Wierzę, że człowiek jest integralną częścią środowiska, i ma obowiązek dbać o siebie tak, by jego oddziaływanie na naturę, również drugiego człowieka, przynosiło światu korzyści.
Każdy z nas może uczynić swoje życie lepszym jeśli tylko tego zechce, i podejmie odpowiednie kroki, a Instytut jest właściwym miejscem by podążać właśnie taką drogą.

Edukacja

  • absolwentka stosunków międzynarodowych, WSE w Krakowie
  • absolwentka studiów podyplomowych z zakresu oddziaływania na środowisko, KA w Krakowie
  • absolwentka studiów podyplomowych z marketingu internetowego, SGH w Warszawie
aleksandra-sekowska-kreatywnie-kreatywnie
aleksandra-sekowska-branza-kreatywna

Dyrektor kreatywna i kierownik Wydawnictwa.