Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem kultywując relację nauczyciel-uczeń. Ze wzrostem umiejętności i kompetencji zawodowych następuje wszechstronny rozwój naszych studentów.

Fakty i liczby

doświadczenia w nauczaniu psychoterapii

godzin teorii i praktyki w programie Szkoły

absolwentów zostało psychoterapeutami

gestaltystów to nasi alumni

psychoterapeutów i współpracowników

Programy szkoleniowe są połączeniem tradycyjnego i współczesnego nauczania. Gwarantuje to wszechstronne wykształcenie w zawodzie psychoterapeuty. Odkryj swoją siłę do rozwoju.

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus.