Warsztaty online

Odkryj siłę do rozwoju

Pogłębisz swoją wiedzę pod okiem doświadczonych nauczycieli i praktyków.

Warsztaty online

Online

Terapia par. Eksperyment gestaltowski. 28-29 maja 2021

Nauczysz się techniki eksperymentu gestaltowskiego, użytecznej w procesach terapeutycznych par. Zofia dzieli się z uczestnikami wiedzą oraz długoletnim doświadczeniem w trzeciej odsłonie tryptyku o pracy terapeutycznej z parami.

Online

Rytm Erosa. 2-4 lipca 2021

Francesca przedstawi Wam narzędzia pracy z klientem w obszarze seksuologii. Warsztat jest syntezą wiedzy zawartej w jej książce, w oparciu o długoletnią pracę naukową i kliniczną. Część warsztatu to teoria i case studies, część to superwizja Waszych klientów.

Online

Histeryczność relacyjna. 1-3 października 2021

Prowadzący przedstawią gestaltowskie spojrzenie na histerię, rozumianą jako zbiór doświadczeń bezpośrednio związanych z ciałem, charakteryzujących się przerwami w cyklu kontaktu oraz określonymi zaburzeniami osobowości, funkcji ID lub/i utratą funkcji Ego.

Online

Błędy w relacji terapeutycznej. 19-20 listopada 2021

Dzięki nazwaniu roli, jaką odgrywamy w przerywaniu kontaktu, praca terapeuty może zyskać energię i twórczy potencjał do zmiany w tu i teraz. Poprzez doświadczanie i ćwiczenia zyskasz większą świadomość i uważność na momenty, w których nierzadko popełniamy błędy.