14 maja 2022

Łukasz Chwiszczuk

Specjalista Google Ads
z ponad 15-letnim doświadczeniem

Szkolenie wyposaży Cię w wiedzę oraz narzędzia wykorzystywane w reklamowaniu swoich usług na Google.

• Poznasz system reklamowy Googla i nauczysz się tworzyć kampanie w Google Ads – panelu wykorzystywanym do tworzenia i umieszczania reklam.
• Dowiesz się jak dobierać skuteczne słowa kluczowe, aby Twoja reklama była dobrze wypozycjonowana i osiągnęła zamierzone efekty. Dzięki temu zaoszczędzisz na Twoim budżecie reklamowym.
• Unikniesz najczęściej popełnianych błędów.
• Poznasz zasady budowania reklam tekstowych, które dopasujesz do odbiorców.

Warsztat odbędzie się online.
Godziny: 10.00-13.15 i 14.00-17.00.
Ilość godzin szkoleniowych: 8,5.
Koszt uczestnictwa: 550 zł.
Maksymalna liczba uczestników na tym warsztacie to 25 osób.

Na warsztat zapraszamy studentów psychoterapii oraz praktykujących psychoterapeutów wszystkich modalności psychoterapeutycznych. Zapraszamy także osoby zainteresowane nabyciem umiejętności reklamowania psychoterapii w Google.

Styl pracy Łukasza bardzo nam pasował, był rzeczowy, maksymalnie merytorycznyi odpowiadał w pełni potrzebom.

Szkolenie z Google Ads przeprowadzone przez Łukasza należy do jednego z najbardziej praktycznych szkoleń z reklamy w googlach.

Prowadzący przeprowadził nas przez cały proces tworzenia kampanii w panelu reklamowym Google, szczegółowo omawiając każdy etap i udzielając przy tym wielu praktycznych wskazówek.

Opinie uczestników warsztatów z Łukaszem

Łukasz Chwiszczuk

specjalista i trener Google Ads

Łukasz od 15 lat pracuje przy tworzeniu kampanii Google Ads. Proponowane przez niego warsztaty komerycjne oraz zajęcia z Google Ads na podypomowych studiach z marketingu internetowego są bezpośrednim przełożeniem jego wiedzy na efektywną praktykę reklamową wykorzystywaną w wielu firmach.