Aktualności

Bieżąca

Biuro Kariery

21 września 2023

Dobra informacja dla aktualnych studentów oraz absolwentów Instytutu. Konsultacje będą okazją do rozmowy o Twoich potrzebach, trudnościach i pomysłach związanych ze ścieżką kariery, stażem klinicznym, wymogami w Szkole oraz Egzaminem Praktycznym.

Przydatne informacje

Biuro Kariery działać będzie onlinowo. Będziemy na Was czekać w godzinach od 18.30 do 19.30, w wyznaczonych dniach według harmonogramu.
Kalendarium konsultacji oraz zapisy na poszczególne spotkania znajdziesz w kalendarzu.
Daty konsultacji są następujące: 4 i 18 października, 8 i 22 listopada i 7 grudnia.

Konsultacje prowadzić będą Aleksandra SękowskaAgnieszka Sitarz. Indywidualne spotkanie z jedną z nas trwa 30 minut. Prosimy, przygotuj pytania oraz zagadnienia, które chcesz poruszyć. Poszukaj przed konsultacją odpowiedzi na swoje pytania w Centrum Pomocy –  pytania i odpowiedzi.

Po co Biuro Kariery?

Studenci, szczególnie na początku Szkoły, doznają czasem niepewności czy trudności z wyznaczeniem poszczególnych etapów na ścieżce swojej kariery psychoterapeutycznej. Związane jest to z faktem rozpoczącia edukacji w nowym zawodzie oraz wymogami merytorycznymi, których wypełnienie umożliwi zostanie psychoterapeutą Gestalt.

Od czego zacząć?, kiedy zacząć?, gdzie zacząć?, w których miejscach mogę odbyć praktyki kliniczne?, jak z moim wykształceniem i stażem w szpitalu psychiatrycznym?, jak i kiedy otworzyć swój gabinet? itp. Podczas konsultacji pomożemy uporządkować Twoje plany. Wspólnie przyjrzymy się poszczególnym etapom ścieżki kariery, Twoim możliwościom oraz naszym zasobom. Zbudujemy w oparciu o Wasze potrzeby siatkę miejsc, które chętnie przyjmować będą naszych studentów na praktyki kliniczne – taki mamy plan.

Absolwenci naszej Szkoły Psychoterapeutów potrzebują czasami pomocy w finalizacji szkolenia czyli w przygotowaniu do Egzaminu Końcowego (Praktycznego). Bardzo zależy nam, aby jak największa liczba z Was odniosła sukces w tym często trudnym kawałku swojej profesjonalnej kariery. W trakcie konsultacji dołożymy wszelkich starań aby Cię zmotywować do StuProcentowego ukończenia Szkoły (!) oraz udzielić informacji i potrzebnego Ci wsparcia.

Jak się z nami spotkać?

Zarejestruj się wcześniej na konsultację.
Po zarejestrowaniu otrzymasz e-mail potwierdzający oraz zawierający informację jak dołączyć do spotkania.