Letnia Szkoła Gestalt odbywa się w dniach 17-22 sierpnia. Zimowa Szkoła Gestalt odbędzie się w terminie 25-30 stycznia 2021 roku. To 50-godzinny kurs doskonalenia umiejętności i kompetencji zawodowych dla psychoterapeutów. Szkoła zawiera elementy naboru na dalsze etapy  edukacji na psychoterapeutę.

Ruszyliśmy z naborem na Letnią oraz Zimową Szkołę Gestalt. Przypominamy, że Instytut jako jedyny ośrodek szkoleniowy w Polsce posiada akredytację Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt – nasi Absolwenci uzyskują automatycznie Europejski Certyfikat Psychoterapeuty EAGT. Oferujemy świetnie wyszkoloną kadrę, wysoką jakość programu oraz zakres godzinowy edukacji w wymiarze 1850 godzin!

Szkoła Letnia jest bardzo dobrze oceniane za innowacyjne podejście do naboru Kandydatek i Kandydatów na dalszy etap studiowania, oraz głęboko merytoryczne podejście wspierające uczestników.
Szczególnie serdecznie zapraszamy studentów psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej Gestalt innych ośrodków szkoleniowych. Jesteśmy otwarci na dialog i wymianę.

W tym roku mamy 1 sierpniowy termin Szkoły. Następna planowana jest na styczeń 2021.
Szkoła trwa 6 dni i odbywa się poza Krakowem (w Kikowie).

Informacji szczegółowych udziela biuro IIPG.
Zapisy na listę uczestników przyjmowane są na bieżąco przez Teresę Wolańską.

Poczytaj więcej o Szkole Letniej/Zimowej Gestalt.
Dowiedz się interesujących Cię szczegółów o Szkole Psychoterapeutów Gestalt.