Aktualności

Bieżąca

Wieczór z “Księżycem”

11 kwietnia 2024

Onlinowy wieczór literacki wokół świeżo wydanej nakładem Wydawnictwa IIPG książki Księżyc zrobiony jest z sera. Jak Gestalt tłumaczy język borderline. Podczas spotkania ze współautorami – Valerią Conte i Giovannim Salonią porozmawiamy o tym jak Gestaltyści rozumieją zaburzenie osobowości borderline. Czy gestaltowskie spojrzenie na cierpienie pacjenta, źródło zaburzenia i interwencje psychoterapeutyczne wnosi nową perspektywę? Czym wyróżnia się model „Gestaltowskiego Tłumaczenia Języka Borderline”?

Spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 29 kwietnia, od 19.00 do 21.00, moderować będą Kamila Kostrzewska – redaktor merytoryczna, Juliusz Węgrzyn – konsultant językowy oraz Aleksandra Sękowska – redaktor prowadząca wydanie książki. Tłumaczenia naszych gości z języka włoskiego podjęła się Monika Somerfeld-Matula. Gościć będziemy także Emilię Fifielską, która wraz z Bożeną Abramowicz, przełożyła książkę na język polski, oraz Patrycję Kuźniar – autorkę ilustracji.

Logowanie do Zooma:

Identyfikator spotkania: 945 871 2399
Kod dostępu: IIPG

Dla uczestników „Wieczoru z Księżycem” będziemy mieć 10% bon upustowy na książkę w wersji drukowanej. Jeśli jednak nie chcesz czekać lub wolisz ebooka, zapraszamy do zakupu już teraz: