Formularz zapisu na Szkołę Letnią/Zimową Gestalt (wzór)

Wypełnij formularz zapisu. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dane kandydata

Cel udziału

Klauzula zgody na przetwarzanie moich danych osobowych

Przesyłając formularz automatycznie zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt Z. Pierzchała, D. Węgrzyn s.c., z siedzibą w Krakowie przy ul. Pasternik 114, w celu umożliwienia świadczenia usług psychoterapeutycznych/edukacyjnych.

Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być: podmioty zajmujące się obsługą informatyczną/księgową Administratora (Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt); podmioty prawne tj.: wykonawcy szkolenia/treningu/Szkoły/warsztatu/superwizji, z którymi Instytut zawarł umowę na realizację szkolenia/treningu/Szkoły/warsztatu/superwizji.

Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody lub przez okres maksymalnie 10 lat po wygaśnięciu umowy. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub do przeniesienia, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy kontaktować się z koordynatorem danych osobowych Instytutu, panią Aleksandrą Sękowską, pod adresem: ul. Pasternik 114, 31-354 Kraków.