Program Edukacji Psychologicznej

Zadbaj o swój rozwój

Zadbaj o swój rozwój

Poszerzaj horyzonty i rozwiń skrzydał

Program Edukacji Psychologicznej

1-roczne szkolenie oparte na założeniach psychoterapii Gestalt, którego celem jest rozwój osobisty. Odbywa się w Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu

Celem Programu jest zwiększenie samoświadomości jako drogi rozwoju osobistego. Jednocześnie nabędziesz wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne w interwencji i poradnictwie w stopniu podstawowym.

Opis

Program Edukacji Psychologicznej prowadzimy w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

PEP obejmuje 300 godzin szkoleniowych: 260 godz. zajęć z teorii psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej Gestalt w formie warsztatów tematycznych oraz 40 godzin treningu interpersonalnego. 1 zjazd czyli trening, odbywa się w trakcie tygodnia (w różnych dniach w zależności od miasta), kolejnych 10 zjazdów to spotkania od piątku do niedzieli.

Każda grupa ma głównego opiekuna, który prowadzi większość zjazdów podczas szkolenia. Dzięki temu masz możliwość poznania jednego z naszych psychoterapeutów-nauczycieli zawodu, obserwowania Jej/Jego stylu pracy oraz czerpania z Jej/Jego wiedzy i doświadczenia. W bezpiecznych warunkach i 18-osobowej grupie możesz przyjrzeć się emocjom, poćwiczyć, poeksperymentować. Możesz potraktować te 11 miesięcy jako prezent dla siebie samej/samego, jako czas zadbania o swoje potrzeby i wglądu w swoje wnętrze. Masz możliwość nawiązania cennych znajomości i przyjaźni opartych o wzajemne zrozumienie i poznanie, które nierzadko pozostaną na resztę życia.

Terminy i cena

Dokładne terminy rozpoczęcia poszczególnych edycji możesz znaleźć w Kalendarzu.

Cena Programu Edukacji Psychologicznej wynosi: 10,500 zł w Krakowie; 11,000 zł we Wrocławiu oraz 12,000 zł w Warszawie. Opłaty wnoszone są w miesięcznych ratach. Nie pobieramy opłat wstępnych, administracyjnych lub związanych z umownymi karami.

Istnieje możliwość nieoprocentowanej pożyczki na kształcenie ustawiczne osób dorosłych poprzez “Ogólnopolski Program Edukacji Naukowej”. Osoby zainteresowane taką formą pomocy odsyłamy do strony internetowej OPEN.

Rekrutacja

Nabór na PEP trwa na bieżąco. Zapisu dokonujesz wypełniając formularz zgłoszeniowy (kliknij Zapisz się). Ilość miejsc na Programie jest ograniczona.

Przewodnik dla studenta IIPG

Program jest rocznym szkoleniem rozwoju osobistego. Pogłębisz umiejętności komunikacji z innymi, poszerzysz samoświadomość oraz zdobędziesz podstawową wiedzę teoretyczną i umiejętność wykorzystywania technik i narzędzi gestaltowskich. W intymnej atmosferze, małej grupie, pod okiem profesjonalistów. Umiejętności jakie zdobędziesz w trakcie szkolenia będą przydatne w Twojej pracy zawodowej i w relacjach interpersonalnych.