Mariola Zielińska

kamila-kostrzewska-psychoterapeutka

Psychoterapeutka i superwizorka. Pełni funkcję opiekunki Programu Pomocy Psychologicznej w Krakowie.

Jestem psychoterapeutką, superwizorką, specjalistką counsellingu Gestalt. Swoją przygodę z psychoterapią Gestalt rozpoczęłam kilkanaście lat temu szkoląc się i zdobywając doświadczenie w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, Centrum Counsellingu Gestalt oraz na kursach doskonalących przy Katedrze Psychoterapii UJ. Doświadczenie kliniczne w praktyce zdobywałam na stażach klinicznych m.in. w Szpitalu Psychiatrycznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie, czy na oddziale dziennym Katedry Psychoterapii UJ. Nauka w Szkole Superwizorów Gestalt IIPG dała mi możliwość uczenia się od wybitych superwizorów polskich i zagranicznych, aby móc jak najlepiej dzielić się swoim doświadczeniem z superwizantami. Przyjmuję w założonym przez siebie Ośrodku Rozwojowo-Terapeutycznym „Primavera”, który znajduje się w samym sercu starego Krakowa. W Instytucie współprowadzę Program Pomocy Psychologicznej.
Moja praca jest nieustająco moją pasją. Uważam, że Gestalt to więcej niż terapia, to droga do autentycznego życia w zgodzie ze sobą i swoimi potrzebami.

Certyfikaty

  • Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, PTPG
  • Certyfikat psychoterapeuty, EAGT
  • Dyplom specjalisty counsellingu Gestalt

Specjalizacja

  • Psychoterapia indywidualna
  • Psychoterapia par
  • Superwizja

Organizacje zawodowe

  • Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt, członkini
  • Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt EAGT, członkini
  • Polskie Stowarzyszenie Counsellingu, członkini

Moja filozofia psychoterapii

Psychoterapia Gestalt to dla mnie coś więcej niż tylko ścieżka zawodowa, to przede wszystkim filozofia życia, gdzie fundamentalnym jest spotkanie z drugim człowiekiem. Moim zdaniem to właśnie relacje, które nawiązujemy z innymi pozwalają nam na odkrywanie tego, kim naprawdę jesteśmy. Zakłócenia w ważnych relacjach w historii życia są często źródłem cierpienia i powodują trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji w dorosłym życiu. W gabinecie towarzyszę tym, którzy dążą do pełniejszego kontaktu ze sobą i drugim człowiekiem, szukamy wspólnie nowych możliwości i rozwiązań problemów w oparciu o autentyczną relację, którą razem budujemy, gdzie ważny jest szacunek do drugiej osoby i gdzie nie ma miejsca na jakiekolwiek oceny.

kamila-kostrzewska-psychoterapeutka

Psychoterapeutka i superwizorka. Pełni funkcję opiekunki Programu Pomocy Psychologicznej w Krakowie.