Zapoznaj się z ciekawą ofertę warsztatową dla psychoterapeutów różnych podejść. Warsztaty podzieliśmy na stacjonarne, które odbywają się przeważnie w Krakowie oraz onlinowe, dla osób preferujących taki typ nabywania umiejętności i technik psychoterapeutycznych.

warsztaty-dla-gestaltysty-2021

Poniżej umieściliśmy informacje dotyczące: tematyki warsztatów, prowadzących, daty oraz cen poszczególnych przedsięwzięć.
Zakładka warsztaty stacjonarne zawiera zbiorczą listę oferty w Krakowie, w zakładce warsztaty online znajdziesz zestawienie propozycji onlinowych.

Rytm Erosa. Seksuologia w psychoterapii Gestalt
2-4 lipca 2021, Online
Francesca Brotto zaprasza na spotkanie, podczas którego pogłębisz i usystematyzujesz swoją wiedzę z zakresu pracy z seksualnością w paradygmacie Gestalt, z uwzględniem teorii Self (model włoski).
25 godzin szkoleniowych. 1200 zł.

Terapia poprzez ciało. Narzędzia i strategie terapeutyczne
9-11 lipca 2021, Kraków
Zofia Pierzchała zaprasza na spotkanie z narzędziami oraz strategiami niezbędnymi w pracy gestaltystów. Zgłębisz je w oparciu o pracę doświadczeniową terapii poprzez ciało.
25 godzin szkoleniowych. 950 zł.

Praca ze snem. Królewska droga do integracji
9-11 lipca 2021, Kraków
Dorota Węgrzyn wprowadzi Cię w arkana techniki pracy ze snem – praktycznego i użytecznego narzędzia w pracy z klientami. Warsztat w dużej mierze oparty jest na metodach aktywnego uczenia się.
25 godzin szkoleniowych. 850 zł.

Ataki paniki. Relacyjna terapia Gestalt (warsztat przeniesiony z maja 2021)
27-29 sierpnia 2021, Kraków
Gaspare Orlando powtarza swój zeszłoroczny warsztat entuzjastycznie przyjęty przez uczestników. W oparciu o klinicystyczne doświadczenia Gaspare nauczysz się rozróżniać atak paniki od stresu pourazowego lub tzw. strachu panicznego.
25 godzin szkoleniowych. 1400 zł.

Życie z niepewnością
24-26 września 2021, Kraków
Dr Lynda Osborne naucza jak wspierać siebie i klienta podczas doświadczania zmian w procesie terapii. Wspólna praca psychoterapeutyczna konfrontuje terapeutę i klienta oraz ich relację z różnymi niepewnościami.
25 godzin szkoleniowych. 1400 zł.

Histeryczność relacyjna. Reinterpretacja histerii przez podejście Gestalt
1-3 października 2021, Online
Dr Rosaria Lisi wraz z Giovannim Turrą, w oparciu o książkę Rosarii o histerii przedstawią narzędzia, które ułatwiają rozpoznawanie histerii nawet w przypadkach, gdy ‘symuluje’ inne patologie. Wyjaśnią dlaczego relacyjna hermeneutyka jest najtrafniejszym rozwiązaniem na histrioniczne zaburzenia osobowości.
25 godzin szkoleniowych. 1300 zł.

Błędy w relacji terapeutycznej. Jak je naprawiać?
19-20 listopada 2021, Online
Dr Diane Hodgson wprowadzi uczestników w niuanse kontaktu terapeutycznego. Będziecie badać co wspiera, a co jest wyzwaniem w momencie kiedy chcemy zatrzymać się przy przerwach w kontakcie. Nauczysz się jak pracować kiedy kontakt się zrywa i jak go naprawiać. Warsztat opiera się o techniki aktywnego uczenia się, eksperymentowanie, dyskusję.
20 godzin szkoleniowych. 1200 zł.