Warsztaty stacjonarne

Odkryj siłę do rozwoju

Pogłębisz swoją wiedzę pod okiem doświadczonych nauczycieli i praktyków.

Warsztaty stacjonarne

Kraków

Zaburzenia odżywiania. 11-13 czerwca 2021

Zbadamy główne rodzaje zaburzeń odżywiania według kryteriów DSM 5 oraz Gestalt. Giovanni przedstawi przykłady konkretnego wsparcia terapeutycznego dla klientów.

Kraków

Rytm Erosa. 2-4 lipca 2021

Francesca przedstawi Wam narzędzia pracy z klientem w obszarze seksuologii. Warsztat jest syntezą wiedzy zawartej w jej książce, w oparciu o długoletnią pracę naukową i kliniczną. Część warsztatu to teoria i case studies, część to superwizja Waszych klientów.

Kraków

Praca z ciałem. 9-11 lipca 2021

Na podstawie typologii obronnej charakteru Alexandra Lowena, w opracowaniu Josepha Cassiusa, Zofia nakreśli jak pracować z klientami wykorzystując wiedzę i narzędzia terapii poprzez ciało.

Kraków

Praca ze snem. 9-11 lipca 2021

W oparciu o konkretną wiedzę oraz pracę własną nauczysz się jak działa technika pracy ze snem w psychoterapii, jako narzędzie pomocne w różnych momentach procesów terapeutycznych.

Warsztat z Gaspare Orlando "Ataki paniki"

Kraków

Ataki paniki. 27-29 sierpnia 2021

Gaspare zaprezentuje rozróżnienie diagnostyczne pomiędzy atakami paniki a ‘kryzysem panicznym’. Ma to decydujący wpływ na konkretną interwencję terapeutyczną. Będzie czas na teorię, zaprezentowanie przypadków oraz superwizję.

Kraków

Życie z niepewnością. 24-26 września 2021

Praca psychoterapeutyczna konfrontuje terapeutę i klienta, oraz ich relację, z różnymi niepewnościami, również z nieznanym dotąd procesem wspólnej terapii. Lynda przedstawi jak wspierać siebie i klienta podczas doświadczania zmian.